کمی درباره ما بخوانید

ما را با کیفیت و سطح تکنولوژی محصولاتمان بشناسید

همیشه در حال پیشرفت

تلاش می کنیم تا همگام با سطح تکنولوژی روز دنیا گرولی را با قابلیت بروزرسانی و ارائه پشتیبانی مداوم عرضه کنیم و در این مسیر بخاطر همراهی مشتریانمان به خود می بالیم.

ما عاشق کار خود هستیم

همه خستگی متخصصان ما در طی فرآیند توسعه و تولید گرولی با حمایت ها و ابراز لطف مشتریان به انرژی مضاعف برای بهبود محصولات تبدیل می شود.

از یک استارت آپ کوچک تا یک هلدینگ توسعه محور

گرولی و توسعه پویان آروند

همه چیز از یک گروه جوان با سوابق فعالیت های خیریه آغاز شد. گروهی با تخصص های متفاوت اما آرمان های یکسو که صاحب دانش، تخصص، تجربه و انگیزه برای رسیدن به آرمان های خود بودند. آرمان ما برای مردم تلاش برای حل مشکلات فضای کسب و کار با استفاده از تکنولوژی بود. امروز پس از 10 سال از یک گروه استارتآپی کوچک به یک شرکت با مجموعه ای از محصولات تولیدی، خدماتی و فعالیت های بازرگانی رسیده ایم و تیم چند نفره را به شرکتی چند ده نفره رساندیم.

گرولی محصول نبوغ مهندسین همین کشور و همان استارتآپ است که آرمان های خود را در قالب یک محصول نوآورانه با ویژگی های کاربردی با هدف افزایش راندمان تولید محصولات کشاورزی در مقیاس صنعتی و زیباتر شدن فضای خانه هر ایرانی دوستدار گل و گیاه توسعه داده شده است.

ما تلاش می کنیم تا در مقیاس صنعتی در حد توانمان سهمی در تامین غذای با کیفیت برای مردم داشته باشیم.

ما تلاش می کنیم تا در مقیاس خانگی مشتریان محصولاتمان را به همزیستی راحتتر با گیاهان رسانده و با آن ها در شکوفاتر شدن ذوق و انگیزه پرورش گیاهان در فضای خانه کمک کنیم.

540
رضایت از محصولات
1398
سال تاسیس
2
واحد تولید
56
مجموعه های همکار
25
پروژه تکمیل شده
21
کارکنان مجموعه
سابقه ما، عملکرد خوب ماست

با پشتکار ادامه می دهیم تا همیشه از ما راضی و خوشنود باشید